Udviklingsudvalg for arbejdsorganisering

Medlemmer

Titel Navn E-mail Organisation
Medlem Berit Flindt Pedersen Berit.Flindt.Pedersen@LEGO.com 3F
Medlem Charlotte Jacobsen charlotte.jacobsen@3f.dk 3F
Medlem Elise Andsager elise.andsager@3f.dk 3F
Medlem Per Hørby Pedersen Per.pedersen@3f.dk 3F
Næstformand Pia Maul Andersen pia.andersen@3f.dk 3F
Medlem Arno Knöpfli akn@danfoss.com DI - Dansk Industri
Formand Christine Bernt Henriksen cbh@di.dk DI - Dansk Industri
Medlem Hanne Lundquist HLundquist@grundfos.com DI - Dansk Industri
Medlem Mette Louise Pedersen melp@di.dk DI - Dansk Industri

 

Uddannelsesområder

 

Efteruddannelser

2752 Arbejdets organisering ved produktion i industrien

Kontakt

Mette Hyllested-Winge

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 59

Mobil

40 21 81 88

E-mail

mhw@iu.dk

Casper Burlin

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 56

Mobil

24 47 02 29

E-mail

cbu@iu.dk