Industriens Fællesudvalg (IF)

Fagligt udvalg og efteruddannelsesudvalg for de industrielle uddannelser under 3F og DI. Organiseret i udviklingsudvalg, der arbejder med de forskellige uddannelsesområder. 

Medlemmer

Titel Navn E-mail Organisation
Medlem Benny Vinther Jensen benny.vinther@3f.dk 3F
Medlem Claus Eskesen claus.eskesen@3f.dk 3F
Tilforordnet Elise Andsager elise.andsager@3f.dk 3F
Medlem Flemming Lassen flemming.lassen@3f.dk 3F
Medlem Hans A. Sørensen hans.sorensen@3f.dk 3F
Medlem Marita Geinitz marita.geinitz@3f.dk 3F
Næstformand Pia Maul Andersen pia.andersen@3f.dk 3F
Medlem Burkhard Winski burkhard@danfoss.com DI - Dansk Industri
Formand Christine Bernt Henriksen cbh@di.dk DI - Dansk Industri
Medlem Hanne Lundquist HLundquist@grundfos.com DI - Dansk Industri
Medlem Jo Dietrich jd@plast.dk DI - Dansk Industri
Medlem Mette Louise Pedersen melp@di.dk DI - Dansk Industri
Medlem Peter Norman peter.norman@LEGO.com DI - Dansk Industri
       

 

Kontakt

Christina Stougaard Hansen

Chefkonsulent

Telefon

33 77 91 32

Mobil

22 48 60 06

E-mail

csh@iu.dk

Anne Nyegaard

Sekretariatschef

Telefon

33 77 91 72

Mobil

28 10 57 10

E-mail

an@iu.dk