Udviklingsudvalg for procesindustri

Medlemmer

Titel Navn E-mail Organisation
Tilforordnet Benedikte Maul Andersen Benedikte.andersen@3f.dk 3F
Medlem Flemming Kristensen flemming.kristensen@dupont.com 3F
Formand Jannie Ottesen Bunk jannie.bunk@3f.dk 3F
Medlem Mogens Lassen mogens.lassen@3f.dk 3F
Medlem Søren Bjørn Friis sfii@novonordisk.com 3F
Næstformand Christine Bernt Henriksen cbh@di.dk DI - Dansk Industri
Medlem David Jensen david.jensen@cheminova.com DI - Dansk Industri
Medlem Kurt A Thuesen kurt.thuesen@cpkelco.com DI - Dansk Industri
Medlem Ulrik Lund Laugesen ul@palsgaard.dk DI - Dansk Industri
Medlem Susan Clausen sc@nnf.dk Fødevareforbundet NNF

 

Uddannelsesområder

 

Efteruddannelser

2229 Produktion af fødevarer og nydelsesmidler
2784 Produktion af medicinalprodukter
2786 Produktion og teknik i procesindustrien

Erhvervsuddannelser

Procesoperatør

Kontakt

Casper Burlin

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 56

Mobil

24 47 02 29

E-mail

cbu@iu.dk

Lars Ahm

Chefkonsulent

Telefon

33 77 91 54

Mobil

51 85 79 20

E-mail

la@iu.dk