Udviklingsudvalg for procesindustri

Medlemmer

Titel Navn E-mail Organisation
Tilforordnet Susan Clausen sc@nnf.dk Fødevareforbundet NNF
Medlem Flemming Kristensen flemming.kristensen@dupont.com 3F
Næstformand Jannie Ottesen Bunk jannie.bunk@3f.dk 3F
Medlem Mogens Lassen mogens.lassen@3f.dk 3F
Medlem Søren Bjørn Friis sfii@novonordisk.com 3F
Tilforordnet Casper Vildbech Larsen casper.larsen@3f.dk 3F
Formand Christine Bernt Henriksen cbh@di.dk DI - Dansk Industri
Medlem Jesper Mikkelsen jesper.mikkelsen@fmc.com DI - Dansk Industri
Medlem Kurt A Thuesen kurt.thuesen@cpkelco.com DI - Dansk Industri
Medlem Ulrik Lund Laugesen ul@palsgaard.dk DI - Dansk Industri
  VAKANT   DI - Dansk Industri

 

Uddannelsesområder

 

Efteruddannelser

2229 Produktion af fødevarer og nydelsesmidler
2784 Produktion af medicinalprodukter
2786 Produktion og teknik i procesindustrien

Erhvervsuddannelser

Procesoperatør

Kontakt

Casper Burlin

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 56

Mobil

24 47 02 29

E-mail

cbu@iu.dk

Jonas Steen Andersen

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 53

Mobil

51 96 53 33

E-mail

jsa@iu.dk