Udviklingsudvalg for tværgående industri

Medlemmer

Titel Navn E-mail Organisation
Medlem Berit Flindt Pedersen Berit.Flindt.Pedersen@LEGO.com 3F
Medlem Charlotte Jacobsen charlotte.jacobsen@3f.dk 3F
Medlem Per Hørby Pedersen per.pedersen@3f.dk 3F
Næstformand Pia Maul Andersen pia.andersen@3f.dk 3F
Medlem Per Bundgaard per.bundgaard@3f.dk 3F
Medlem Brian Drastrup brian.drastrup@3f.dk 3F
Tilforordnet Elise Andsager elise.ansager@3f.dk 3F
Medlem Arno Knöpfli akn@danfoss.com DI - Dansk Industri
Medlem Hanne Lundquist hlundquist@grundfos.dk DI - Dansk Industri
Formand Mette Louise Pedersen melp@di.dk DI - Dansk Industri
 Medlem Hanne Lindberg Greisen hlg@di.dk DI - Dansk Industri
 Medlem Leif Pedersen leif.pedersen@cpkelco.com DI - Dansk Industri
 Medlem Erik Mortensen ermo@vola.dk DI - Dansk Industri

 

Uddannelsesområder

 

Efteruddannelser

2266 Arbejdets organisering ved produktion i industrien

Erhvervsuddannelser

Industrioperatør
Produktør

Kontakt

Mette Hyllested-Winge

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 59

Mobil

40 21 81 88

E-mail

mhw@iu.dk

Jonas Steen Andersen

Uddannelseskonsulent

Telefon

33 77 91 53

Mobil

51 96 53 33

E-mail

jsa@iu.dk